Ви є тут

Керівництво районної ради вшанувало пам'ять загиблих афганців

З нагоди 32-ої річниці виведення військ з Афганістану керівництво Луцької районної ради вшанувало пам'ять волинян, які загинули при виконанні інтернаціонального обов'язку.

Голова районної ради Олександр Омельчук, його радник Юрій Ройко, заступник керівника, керуючий справами Луцької районної ради Андрій Лев та заступниця керівника виконавчого апарату Тетяна Павлова-Багрійчук поклали квіти до пам'ятної стели героям-афганцям.

За десять років у війні Радянського Союзу з Афганістаном взяло участь понад 160 тисяч українців, з яких загинуло понад три тисячі солдат. Волині ця війна коштувала життя 70 загиблих та 3 зниклих безвісти.

«З кожним роком історія все далі віддаляє нас від вогняних подій афганської війни. Щороку учасників бойових дій в Афганістані, на жаль, стає все менше. Але час не може викреслити із пам'яті героїчний подвиг, мужність і вірність військовому обов'язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України. Ветерани-інтернаціоналісти служили Батьківщині тоді і роблять це зараз на сході нашої країни, за що їм велика шана», - сказав голова Луцької районної ради Олександр Омельчук.