Ви є тут

Голова Луцької райради Олександр Омельчук бере участь у Форумі «Пробація, влада, бізнес і громада: через партнерство до підвищення безпеки в громаді»

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук та його радник Юрій Ройко беруть участь у регіональному форумі «Пробація, влада, бізнес і громада: через партнерство до підвищення безпеки в громаді», який проходить у Ковелі.

Учасників форуму ознайомили із модернізованим офісом пробації та особливостями роботи Ковельського міськрайонного відділу Центру пробації Волинської області.

Під час обговорення спікери зосередили увагу запрошених на соціальному партнерстві як одному із головних шляхів до підвищення безпеки  в громадах: зокрема, на перевагах та механізмах взаємодії, викликах суспільства. Крім того, в рамках форуму представили конкретні практики співпраці з роботодавцями для соціальної адаптації  засуджених.

ДОВІДКОВО. Пробація – це відносно нова для України, але ефективна в усьому світі система виконання покарань без ізоляції від суспільства, метою якої є підвищення безпеки громади шляхом попередження нових злочинів.

Адже особи, які вчинили правопорушення, але які не становлять загрози для життя та здоров’я громадян, не повинні утримуватися у місцях позбавлення волі за гроші платників податків, набуваючи кримінального досвіду та поповнюючи лави безробітних у майбутньому.

Пробація не лише контролює поведінку прапвопорушників, залишених судом у суспільстві, а й надає їм необхідні консультації та підтримку.