Голова Луцької районної ради Валентин Приходько, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради висловлюють щирі співчуття заступнику голови районної державної адміністрації Інні Бас з приводу тяжкої втрати, смерті матері - Галини Михайлівни Осташевської.

Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас, проте світлі спогади про Галину Михайлівну, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

Нехай Бог дасть сили перенести Вам і Вашій родині важку втрату, поділяємо біль та сум. Вічна пам’ять та Царство Небесне!