Ви є тут

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ!

 

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ!

 

25 січня 2019 року о 10 годині в сесійному залі відбудеться тридцять п’ята позачергова сесія Луцької районної ради. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

- Про визнання повноважень депутатів районної ради сьомого скликання.

Про підтримку депутатського запиту Борейчука Г.І. щодо надання інформації про використання коштів районного бюджету на впорядкування урочища „Панський луг”.

- Про підтримку депутатського запиту Веремчука В.Б. щодо надання інформації.

- Про прийняття прав засновника та затвердження нової редакції Статуту Торчинського районного народного історичного музею Луцького району Волинської області.

- Про прийняття прав засновника та затвердження нової редакції Статуту Луцького районного будинку культури.

- Про прийняття прав засновника та затвердження нової редакції положення Луцької районної централізованої бібліотечної системи.

Про затвердження нової редакції Статуту комунального некомерційного підприємства Торчинська районна лікарня Луцької районної ради”.

Про затвердження Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області  делегованих районною радою повноважень на 2019 рік.

- Про затвердження Програми організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Луцького району на 2019 рік.

- Про Програму розвитку місцевого самоврядування в Луцькому районі на 2019 – 2021 роки.

- Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 13973 кв.м., що намічена для передачі в оренду ТзОВ Луцька аграрна компанія для іншого сільськогосподарського призначення, розташованої на території Радомишльської сільської ради  Луцького району Волинської області.

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 21551 кв.м., що намічена для передачі в оренду ТзОВ Луцька аграрна компанія для іншого сільськогосподарського призначення, розташованої на території Радомишльської сільської ради Луцького району Волинської області.

Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради.

Про персональний склад постійних комісій районної ради.

Про президію районної ради.

- Різне.

На сесію запросити депутатів районної ради, голову районної державної адміністрації, окремих керівників районних установ та організацій.

З матеріалами сесії можна ознайомитися на сайті районної ради http://r-rada.lutsk.ua/в розділіСЕСІЇ, або ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕСІЙ.