Ви є тут

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМОЇ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМОЇ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Сесія №: 
28
Заголовок: 
ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМОЇ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 26 червня 2018 року

Всього обрано депутатів    - 34

Присутні на сесії                  - 28 (список додається)

 

На пленарному засіданні районної ради були присутні: голова районної державної адміністрації Ярмольський І.П., перший заступник голови районної державної адміністрації Боярчук В.А., заступник голови районної державної адміністрації Бас І.Л., керівники районних установ та організацій, що не є депутатами районної ради, сільські та селищні голови, представники ПАТ Волиньгаз” та представники засобів масової інформації.

 

Секретаріат сесії:

Береза Лілія Віталіївнаначальник відділу з питань організаційної роботи районної ради;

Яблонська Валентина Володимирівна головний спеціаліст загального відділу районної ради;

Лігерко Лілія Федорівна головний спеціаліст відділу з питань організаційної роботи районної ради;

Яценюк Юлія Вікторівна радник – консультант голови ради з питань міжнародного співробітництва та проектної діяльності;

Куліченко Марина Сергіївна – радник – консультант голови ради з питань медицини, освіти та зв’язків з місцевими громадами.

 

 Склад лічильної комісії:

 Пивовар Марія Йосипівна;

 Котко Олександр Михайлович;

 Лисак Олександра Валеріївна;

 Янчук Оксана Володимирівна.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

- Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання Скрицької Н.М.

 

- Про підтримку депутатського запиту Котка О.М. щодо виділення коштів на поточний ремонт дороги.

 

- Про підтримку депутатського запиту Котка О.М. щодо виділення коштів на придбання доїльного апарату.

 

- Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо надання матеріальної допомоги на лікування.

 

- Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів на придбання лижного спорядження.

 

- Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів для будівництва водопровідної мережі.

 

- Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів на капітальний ремонт глядацької зали будинку культури с. Гірка Полонка.

 

- Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів для ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Гірка Полонка.

 

- Про підтримку депутатського запиту Назарчука В.П. щодо виділення коштів на облаштування дороги з твердим покриттям.

 

- Про підтримку депутатського запиту Гвоздецького О.Я. щодо виділення коштів на капітальний ремонт дороги.

 

- Про підтримку депутатського запиту Гвоздецького О.Я. щодо виділення коштів на капітальний ремонт шатрового даху нового корпусу Підгайцівського НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія”.

 

- Про підтримку депутатського запиту Костючик С.Г. щодо виділення коштів на добудову їдальні та санвузлів ЗОШ с. Мстишин.

 

- Про підтримку депутатського запиту Федорчука С.Л. щодо виділення коштів для ремонту підлоги вестибюлю ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чаруків.

 

- Про підтримку депутатського запиту Дячуна І.М. щодо виділення коштів для ремонту під’їзної дороги до кладовища с. Радомишль.

 

- Про підтримку депутатського запиту Рабчевської В.В. щодо здійснення перевірки використання земельної ділянки орендарем Божуком С.С.

 

Про підтримку депутатського запиту Веремчука В.Б. щодо спростування недостовірної інформації.

 

- Про інформацію про результати діяльності місцевої прокуратури на території Луцького району у 2017 році.

 

- Про Програму економічного і соціального розвитку Луцького району на 2018 рік.

- Про виконання Програми інформатизації та комп'ютерного захисту інформаційних ресурсів при казначейському обслуговуванні бюджетних коштів Луцького району на 2017 рік.

 

- Про затвердження Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами казначейства щодо реалізації державної регіональної політики на 2018 – 2019 роки.

 

- Про затвердження Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою повноважень на 2018 рік.

 

- Про внесення змін та доповнень до Районної програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016 – 2020 роки.

 

- Про Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018 – 2019 роки.

 

- Про внесення змін та доповнень до районної Програми заходів щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на період з 2016 по 2018 роки.

 

- Про районну цільову Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2018 – 2020 роки.

 

- Про виконання Програми зайнятості населення Луцького району на період до 2017 року.

 

- Про затвердження „Програми зайнятості населення Луцького району на період до 2020 року”.

 

- Про виконання Районної програми реабілітації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період до 2017 року.

 

- Про виконання Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік.

 

- Про затвердження Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 – 2019 роки.

 

- Про затвердження „Районної комплексної програми з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року”.

 

- Про виконання Програми інформатизації Луцького району на 2017 рік.

 

- Про Програму інформатизації Луцького району на 2018 рік.

 

- Про продовження терміну дії районної Програми розробки схем планування територій та коригування генеральних планів населених пунктів Луцького району на 2018 – 2020 роки.

 

- Про виконання Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної Гвардії України та інших військових формувань у Луцькому районі на 2017 рік.

 

- Про затвердження Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної Гвардії України та інших військових формувань у Луцькому районі на 2018 рік.

 

- Про районну цільову Програму розвитку туризму на території Луцького району на 2018 – 2020 роки.

 

- Про створення комунальної установи „Інклюзивно – ресурсний центр Луцької районної ради”.

 

- Про Положення про проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно – ресурсного центру та Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно – ресурсного центру.

 

- Про внесення змін та доповнень до „Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки”.

 

- Про затвердження Порядку проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району.

 

- Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

- Про затвердження звіту „Про виконання районного бюджету за 2017 рік”.

 

- Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 25/30 „Про районний бюджет на 2018 рік”.

 

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна та приміщення котельні ЗОШ І – ІІІ ст. с. Боратин.

 

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна та приміщення котельні ЗОШ І – ІІІ ст. с. Городище – 2.

 

- Про встановлення комунальному підприємству ,,Луцьке” тарифів на виробництво та постачання теплової енергії.

 

- Про затвердження кандидатур членів до складу Госпітальної ради Луцького госпітального округу від Луцького району.

 

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів Несвічівської сільської ради Луцького району Волинської області для ведення особистого селянського господарства площею 0,2700 га, що намічена для передачі у власність гр. Сизюк Лідії Іванівні.

 

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського приватного підприємства „Рать” для обслуговування господарських будівель і дворів загальною площею 0,1034 га на території Ратнівської сільської ради за межами населених пунктів Луцького району Волинської області.

 

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського приватного підприємства „Рать” для обслуговування господарських будівель і дворів загальною площею 1,7247 га на території Ратнівської сільської ради за межами населених пунктів Луцького району Волинської області.

 

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського приватного підприємства „Рать” для обслуговування господарських будівель і дворів загальною площею 4,9514 га на території Ратнівської сільської ради за межами населених пунктів Луцького району Волинської області.

 

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,2500 га, розташованої за межами населених пунктів Буянівської сільської ради Луцького району Волинської області та запроектованої для передачі в оренду гр. Гузьо Володимиру Степановичу для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування будинку механізатора).

 

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення площею 0,6670 га, що намічена для передачі в оренду гр. Матищаку Ярославу Богдановичу для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування приміщення котельні, реммайстерні) та розташована за межами населених пунктів Чаруківської сільської ради Луцького району Волинської області.

 

- Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для передачі в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 0,2072 га, яка розташована за межами населених пунктів Садівської сільської ради Луцького району Волинської області.

 

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 8,5000 га, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні), розташованої за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради Луцького району Волинської області.

 

- Про звернення депутатів фракції ВО „Батьківщина” Луцької районної ради з приводу впровадження нових стандартів заготівлі молока.

 

- Про звіт голови районної ради.

 

- Про доручення виборців, дані депутатам районної ради під час проведення звітів у 2018 році.

 

- Про звіт постійної комісії районної ради з гуманітарних питань.

 

- Про внесення змін до персонального складу постійної комісії районної ради з гуманітарних питань.

 

- Про внесення змін до списку присяжних.

 

- Про персональний склад комісії Луцької районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

 

- Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

 

- Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту.

 

- Про надання згоди на безоплатну передачу транспортного засобу.

 

- Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації Програми матеріально – технічного забезпечення військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в районі на 2017 – 2018 роки.

 

- Різне.

 

Перед початком розгляду питань порядку денного двадцять восьмої позачергової сесії районної ради виступив начальник Луцького відділення ПАТ Волиньгаз” Дмитро Бонюк, який надав роз’яснення щодо необхідності облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних. Він зазначив, що до 27 травня поточного року підприємства різної форми власності, зокрема, всі державні підприємства, бюджетні установи, зобов’язані встановити засоби дистанційної передачі даних та зауважив, вразі їх не встановлення на такі об’єкти буде припинено газопостачання. Його відновлення буде можливо тільки після встановлення модему та оплати витрат за відновлення газопостачання. Дмитро Бонюк звернув увагу депутатів, на те, що вимоги щодо строків встановлення засобів дистанційної передачі даних зазначені в Кодексі газорозподільних систем, затвердженому постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг      № 2494 від 30.09.2015 року.

По даному питанню виступили: Веремчук В.Б., Свирида О.М., Приходько В.В., які зазначили, що дана постанова НКРЕКП на бюджетні установи не поширюється, оскільки в ній чітко не зазначено, що такі установи повинні за бюджетні кошти встановлювати засоби дистанційної передачі даних. Крім того, депутати наголосили на тому, що припинення газопостачання у закладах охорони здоров'я, загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів не можливе, так як між даними установами та ПАТ Волиньгаз” заключені договори постачання газу, які діють до кінця року.

 

Слухали: Про затвердження порядку денного двадцять восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Депутат районної ради Пивовар Марія Йосипівна, внесла пропозицію включити в порядок денний питання „Про надання згоди на безоплатну передачу транспортного засобу ”.

Голова районної ради Приходько В.В. запропонував проголосувати за дану пропозицію.

Наслідки голосування:  за – 26, проти – 0, утрималось – 0, не брали участь в голосуванні – 1.

Дана пропозиція була підтримана депутатами.

Депутат районної ради Пудлік Віталій Георгійович, вніс пропозицію включити в порядок денний питання „Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації Програми матеріально – технічного забезпечення військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в районі на 2017 – 2018 роки.”.

Голова районної ради Приходько В.В. запропонував проголосувати за дану пропозицію.

Наслідки голосування:  за – 26, проти – 0, утрималось – 0, не брали участь в голосуванні – 1.

Дана пропозиція була підтримана депутатами.

Голова районної ради Приходько В.В. запропонував прийняти рішення „Про затвердження порядку денного двадцять восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання” за основу.

Наслідки голосування: за – 26, проти – 0, утрималось – 0, не брали участь в голосуванні – 1.

Голова районної ради Приходько В.В. запропонував проголосувати за рішення „Про затвердження порядку денного двадцять восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання” в цілому, враховуючи підтримані пропозиції депутатів.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/1 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання Скрицької Н.М.

Інформує: Денисюк Руслана Ярославівна – голова Луцької районної виборчої комісії Волинської області.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/2 та результати поіменного голосування додаються.

 

СлухалиПро підтримку депутатського запиту Котка О.М. щодо виділення коштів на поточний ремонт дороги.

Інформує: Котко Олександр Михайлович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/3 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Котка О.М. щодо виділення коштів на придбання доїльного апарату.

Інформує: Котко Олександр Михайлович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/4 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо надання матеріальної допомоги на лікування.

Інформує: Зань Андрій Юрійович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/5 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів на придбання лижного спорядження.

Інформує: Зань Андрій Юрійович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/6 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів для будівництва водопровідної мережі.

Інформує: Зань Андрій Юрійович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/7 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів на капітальний ремонт глядацької зали будинку культури с. Гірка Полонка.

Інформує: Зань Андрій Юрійович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/8 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів для ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Гірка Полонка.

Інформує: Зань Андрій Юрійович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/9 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Назарчука В.П. щодо виділення коштів на облаштування дороги з твердим покриттям.

Інформує: Назарчук Василь Петрович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/10 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Гвоздецького О.Я. щодо виділення коштів на капітальний ремонт дороги.

Інформує: Гвоздецький Олексій Ярославович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/11 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Гвоздецького О.Я. щодо виділення коштів на капітальний ремонт шатрового даху нового корпусу Підгайцівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія”.

Інформує: Гвоздецький Олексій Ярославович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/12 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Костючик С.Г. щодо виділення коштів на добудову їдальні та санвузлів ЗОШ с. Мстишин.

Інформує: Костючик Світлана Георгіївна – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/13 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Федорчука С.Л. щодо виділення коштів для ремонту підлоги вестибюлю ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чаруків.

Інформує: Федорчук Степан Леонідович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/14 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Дячуна І.М. щодо виділення коштів для ремонту під’їзної дороги до кладовища с. Радомишль.

Інформує: Дячун Ігор Миколайович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/15 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Рабчевської В.В. щодо здійснення перевірки використання земельної ділянки орендарем Божуком С.С.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/16 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про підтримку депутатського запиту Веремчука В.Б. щодо спростування недостовірної інформації.

Інформує: Веремчук Вадим Богданович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/17 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про інформацію про результати діяльності місцевої прокуратури на території Луцького району у 2017 році.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/18 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про Програму економічного і соціального розвитку Луцького району на 2018 рік.

Інформує: Сігуа Тетяна Олександрівна – завідувач сектору економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/19 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про виконання Програми інформатизації та комп'ютерного захисту інформаційних ресурсів при казначейському обслуговуванні бюджетних коштів Луцького району на 2017 рік.

Інформує: Гніровський Юрій Васильович – начальник управління Державної казначейської служби України у Луцькому районі Волинської області.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/20 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами казначейства щодо реалізації державної регіональної політики на 2018 – 2019 роки.

Інформує: Гніровський Юрій Васильович – начальник управління Державної казначейської служби України у Луцькому районі Волинської області.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/21 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою повноважень на 2018 рік.

Інформує: Гусак Ігор Ярославович – завідувач сектору організаційної роботи райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/22 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про внесення змін та доповнень до Районної програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016 – 2020 роки.

Інформує: Оліферчук Василь Віталійович – начальник Луцького міськрайонного відділу Управління ДНС України у Волинській області, підполковник служби цивільного захисту.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/23 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018 – 2019 роки.

Інформує: Ткачук Андрій Михайлович – начальник Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/24 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про внесення змін та доповнень до районної Програми заходів щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на період з 2016 по 2018 роки.

Інформує: Качан Роман Петрович заступник начальника Луцького РВП Луцького ВП ГУНП у Волинській області.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/25 та результати поіменного голосування додаються.

Слухали: Про районну цільову Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2018 – 2020 роки.

Інформує: Узій Галина Василівна – начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності, економічного аналізу, фінансово – кредитного забезпечення,                інформаційно – аналітичної роботи та діловодства управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/26 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про виконання Програми зайнятості населення Луцького району на період до 2017 року.

Інформує: Овадюк Ірина Анатоліївна – директор Луцького районного центру зайнятості.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/27 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження „Програми зайнятості населення Луцького району на період до 2020 року”.

Інформує: Хомич Тетяна Панасівна заступник начальника управління, начальник відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/28 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про виконання Районної програми реабілітації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період до 2017 року.

Інформує: Хомич Тетяна Панасівна заступник начальника управління, начальник відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/29 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про виконання Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік.

Інформує: Хомич Тетяна Панасівна заступник начальника управління, начальник відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/30 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 – 2019 роки.

Інформує: Хомич Тетяна Панасівна заступник начальника управління, начальник відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/31 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження Районної комплексної програми з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року”.

Інформує: Хомич Тетяна Панасівна заступник начальника управління, начальник відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/32 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про виконання Програми інформатизації Луцького району на 2017 рік.

Інформує: Тирилюк Тетяна Олександрівна – начальник відділу інформаційної діяльності, інформаційних технологій та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/33 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про Програму інформатизації Луцького району на 2018 рік.

Інформує: Тирилюк Тетяна Олександрівна – начальник відділу інформаційної діяльності, інформаційних технологій та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/34 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про продовження терміну дії районної Програми розробки схем планування територій та коригування генеральних планів населених пунктів Луцького району на 2018 – 2020 роки.

Інформує: Велк Віктор Анатолійович – завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/35 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про виконання Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної Гвардії України та інших військових формувань у Луцькому районі на 2017 рік.

Інформує: Смілий Володимир Миколайович – завідувач сектору з питань цивільного захисту, правоохоронної, оборонної, мобілізаційної роботи та запобігання корупції апарату райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/36 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної Гвардії України та інших військових формувань у Луцькому районі на 2018 рік.

Інформує: Смілий Володимир Миколайович – завідувач сектору з питань цивільного захисту, правоохоронної, оборонної, мобілізаційної роботи та запобігання корупції апарату райдержадміністрації.

Виступили: Пивовар М.Й. запропонувала пункт 3 рішення викласти у наступній редакції: „Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та першого заступника голови районної державної адміністрації В.А. Боярчука”.

Голова районної ради Приходько В.В. запропонував проголосувати за пропозицію Пивовар М.Й.

Наслідки голосування: за – 27 проти – 0, утрималось – 0, не брали участь в голосуванні – 1.

Дана пропозиція була підтримана депутатами.

Голова районної ради Приходько В.В. запропонував проголосувати за рішення Про затвердження Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної Гвардії України та інших військових формувань у Луцькому районі на 2018 рік” в цілому.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/37 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про районну цільову Програму розвитку туризму на території Луцького району на 2018 – 2020 роки.

Інформує: Таранюк Тетяна Анатоліївна – завідувач сектору розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/38 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про створення комунальної установи „Інклюзивно – ресурсний центр Луцької районної ради”.

Інформує: Хомич Олександр Степанович – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/39 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про Положення про проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно – ресурсного центру та Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно – ресурсного центру.

Інформує: Хомич Олександр Степанович – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/40 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про внесення змін та доповнень до „Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки”.

Інформує: Хомич Олександр Степанович – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/41 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження Порядку проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району.

Інформує: Хомич Олександр Степанович – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/42 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

Інформує: Хомич Олександр Степанович – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/43 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження звіту „Про виконання районного бюджету за 2017 рік”.

Інформує: Бусель Лариса Вадимівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/44 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 25/30 „Про районний бюджет на 2018 рік”.

Інформує: Бусель Лариса Вадимівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

Виступили: Янчук О.В., Приходько В.В.

Приходько В.В. зазначив, що зміни до розподілу перехідних залишків, які були підтримані постійною комісією районної ради з питань бюджету, містять не відповідність сум та вніс пропозицію зменшити видатки в сумі 250 тис. грн. по управлінню фінансів райдержадміністрації передбачені на виконання Програми підтримки органів виконавчої влади на 2018 рік; зменшити загальні видатки в сумі 200 тис. грн. з головного розпорядника коштів Луцька районна рада (заробітна плата, нарахування на оплату праці, виконання районної програми розвитку місцевого самоврядування в Луцькому районі на 2016 – 2018 роки) та направити дані кошти управлінню фінансів райдержадміністрації на виконання Програми підтримки органів виконавчої влади на 2018 рік.

Голова районної ради Приходько В.В. запропонував проголосувати за свою пропозицію.

Наслідки голосування: за – 26, проти – 0, утрималось – 0, не брали участь в голосуванні – 2.

Дана пропозиція була підтримана депутатами.

Голова районної ради Приходько В.В. запропонував проголосувати за рішення „Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 25/30 „Про районний бюджет на 2018 рік” в цілому.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/45 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про надання згоди на безоплатну передачу майна та приміщення котельні ЗОШ І – ІІІ ст. с. Боратин.

Інформує: Ткачик Олександр Володимирович – директор комунального підприємства ,,Луцьке”.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/46 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про надання згоди на безоплатну передачу майна та приміщення котельні ЗОШ І – ІІІ ст. с. Городище – 2.

Інформує: Ткачик Олександр Володимирович – директор комунального підприємства ,,Луцьке”.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/47 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про встановлення комунальному підприємству ,,Луцьке” тарифів на виробництво та постачання теплової енергії.

Інформує: Ткачик Олександр Володимирович – директор комунального підприємства ,,Луцьке”.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/48 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження кандидатур членів до складу Госпітальної ради Луцького госпітального округу від Луцького району.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Виступили: Пивовар М.Й., Свирида О.М., Веремчук В.Б.

Веремчук В.Б. запропонував пункт 1 рішення викласти у такій редакції: ,,Затвердити кандидатури членів до складу Госпітальної ради Луцького госпітального округу від Луцького району: голова районної ради; головний лікар Луцької центральної районної лікарні; головний лікар Торчинської районної лікарні”.

Голова районної ради Приходько В.В. запропонував проголосувати за пропозицію Веремчука В.Б.

Наслідки голосування: за – 27, проти – 0, утрималось – 0, не брали участь в голосуванні – 1.

Дана пропозиція була підтримана депутатами.

Голова районної ради Приходько В.В. запропонував проголосувати за рішення Про затвердження кандидатур членів до складу Госпітальної ради Луцького госпітального округу від Луцького району” в цілому.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/49 та результати поіменного голосування додаються.

Слухали: Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів Несвічівської сільської ради Луцького району Волинської області для ведення особистого селянського господарства площею 0,2700 га, що намічена для передачі у власність гр. Сизюк Лідії Іванівні.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/50 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського приватного підприємства „Рать” для обслуговування господарських будівель і дворів загальною площею 0,1034 га на території Ратнівської сільської ради за межами населених пунктів Луцького району Волинської області.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Виступили: Шумський Ю.В. офіційно оголосив, що відповідно до статті 591 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою врегулювання конфлікту інтересів, не буде брати участь у голосуванні по даному питанню.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/51 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського приватного підприємства „Рать” для обслуговування господарських будівель і дворів загальною площею 1,7247 га на території Ратнівської сільської ради за межами населених пунктів Луцького району Волинської області.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Виступили: Котко О.М.

Шумський Ю.В. офіційно оголосив, що відповідно до статті 591 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою врегулювання конфлікту інтересів, не буде брати участь у голосуванні по даному питанню.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/52 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського приватного підприємства „Рать” для обслуговування господарських будівель і дворів загальною площею 4,9514 га на території Ратнівської сільської ради за межами населених пунктів Луцького району Волинської області.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Виступили: Шумський Ю.В. офіційно оголосив, що відповідно до статті 591 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою врегулювання конфлікту інтересів, не буде брати участь у голосуванні по даному питанню.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/53 та результати поіменного голосування додаються.

Слухали: Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,2500 га, розташованої за межами населених пунктів Буянівської сільської ради Луцького району Волинської області та запроектованої для передачі в оренду гр. Гузьо Володимиру Степановичу для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування будинку механізатора).

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/54 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення площею 0,6670 га, що намічена для передачі в оренду гр. Матищаку Ярославу Богдановичу для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування приміщення котельні, реммайстерні) та розташована за межами населених пунктів Чаруківської сільської ради Луцького району Волинської області.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Виступили: Пудлік В.Г., Назарчук В.П., Свирида О.М.

Пудлік В.Г. вніс пропозицію не підтримувати даний проект рішення, так як рішенням районної ради від 21.07.2016 року № 9/34 було затверджено громадянину Матищаку Ярославу Богдановичу технічну документацію з нормативної грошової оцінки вищевказаної земельної ділянки. Депутат наголосив, що відповідне рішення районної ради не було скасоване та на даний час вважається чинним. Пудлік В.Г. висловив обурення, що даний підприємець протягом двох років використовує земельну ділянку, без укладення відповідного договору оренди, чим завдав збитки Чаруківській сільській раді у вигляді неодержаної орендної плати за землю.

Рішення не було прийнято.

Результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для передачі в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 0,2072 га, яка розташована за межами населених пунктів Садівської сільської ради Луцького району Волинської області.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/55 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 8,5000 га, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні), розташованої за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради Луцького району Волинської області.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/56 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про звернення депутатів фракції ВО „Батьківщина” Луцької районної ради з приводу впровадження нових стандартів заготівлі молока.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Виступили: Веремчук В.Б., Свирида О.М.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/57 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про звіт голови районної ради.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/58 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про доручення виборців, дані депутатам районної ради під час проведення звітів у 2018 році.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/59 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про звіт постійної комісії районної ради з гуманітарних питань.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/60 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про внесення змін до персонального складу постійної комісії районної ради з гуманітарних питань.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/61 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про внесення змін до списку присяжних.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/62 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про персональний склад комісії Луцької районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

                   Рішення 28/63 та результати поіменного голосування додаються.

Слухали: Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Виступили: Веремчук В.Б., Свирида О.М.

Веремчук В.Б. вніс пропозицію вивчити запропонований проект рішення та на наступне пленарне засідання районної ради запросити державного реєстратора центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації для роз’яснення даного питання з метою подальшого приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей, внесених до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Рішення не було прийнято.

Результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту. 

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Виступили: Назарчук В.П.

Рішення не було прийнято.

Результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про надання згоди на безоплатну передачу транспортного засобу.

Інформує: Приходько Валентин Васильович – голова районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/64 та результати поіменного голосування додаються.

 

Слухали: Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації Програми матеріально – технічного забезпечення військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в районі на 2017 – 2018 роки.

Інформує: Пудлік Віталій Георгійович – депутат районної ради.

Вирішили: Рішення прийняти.

Рішення 28/65 та результати поіменного голосування додаються.

 

Під час розгляду питання „Різне” виступив депутат районної ради Пудлік В.Г., який звернув увагу голови районної ради, голови районної державної адміністрації та депутатів районної ради на незаконну діяльність, що проводиться в орнітологічному заказнику Лобаниха” та наголосив про необхідність долучити до вирішення даного питання представників екологічної інспекції у Волинській області.

 

 

Голова ради                                                                       В.В. Приходько

Береза 727141

Дата оприлюднення: 04.07.2018 р.

Рішення №: 
ПРОТОКОЛ
Дата: 
26.06.2018