Про Звернення щодо скасування рішення Верховної Ради України про прийняття за основу Закону України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (№2178-10 від 10.10.2019 року)
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від ____________ № ___________                                                                                                Проєкт

м. Луцьк

Про Звернення щодо скасування

рішення Верховної Ради України

про прийняття за основу Закону України

щодо обігу земель сільськогосподарського

призначення (№2178-10 від 10.10.2019 року)

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, з метою налагодження збалансованого, ефективного та прозорого функціонування обігу земель сільськогосподарського призначення та враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати Звернення депутатів фракції ВО „Батьківщина” Луцької районної ради до Президента України В.О. Зеленського, Голови Верховної Ради України Д.А. Разумкова, Прем’єр – міністра України О.В. Гончарука, народного депутата України виборчого округу №23 І.М. Констанкевич щодо скасування рішення Верховної Ради України про прийняття за основу Закону України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (№2178-10 від 10.10.2019 року) (додається).

2. Закликати районні ради Волинської області підтримати дане Звернення.

3. Доручити голові районної ради Валентину Приходьку забезпечити:

3.1. Направлення вищезазначеного звернення до Президента України В.О. Зеленського, Голови Верховної Ради України Д.А. Разумкова, Прем’єр – міністра України О.В. Гончарука, народного депутата України виборчого округу № 23 І.М. Констанкевич.

3.2. Оприлюднення тексту звернення на офіційному веб – сайті районної ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                                                                     В.В. Приходько

Гвоздецький 0954140549

Дата оприлюднення:19.02.2020р.