Ви є тут

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки
Сесія №: 
28
Заголовок: 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів Несвічівської сільської ради

 

УКРАЇНА

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 26.06.201828/50                                                 

         м. Луцьк

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельної

ділянки розташованої за межами населених

пунктів Несвічівської сільської ради

Луцького району Волинської області для

ведення особистого селянського господарства

площею 0,2700 га, що намічена для передачі

у власність гр. Сизюк Лідії Іванівні

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 10, 135, 136 Земельного кодексу України, статті 23 Закону України „Про оцінку земель”, Закону України „Про оренду землі”, розглянувши розроблену ТзОВ „Горизонт” технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів Несвічівської сільської ради Луцького району Волинської області для ведення особистого селянського господарства площею 0,2700 га, що намічена для передачі у власність гр. Сизюк Лідії Іванівні, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. 

Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів Несвічівської сільської ради Луцького району Волинської області (кадастровий номер 0722884000:01:001:0257) для ведення особистого селянського господарства площею 0,2700 га, що намічена для передачі у власність гр. Сизюк Лідії Іванівні, вартістю 14168,25 (чотирнадцять тисяч сто шістдесят вісім гривень 25 копійок) станом на 10.11.2017.

2. 

Нормативну грошову оцінку земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів Несвічівської сільської ради Луцького району Волинської області для ведення особистого селянського господарства площею 0,2700 га, що намічена для передачі у власність гр. Сизюк Лідії Іванівні, застосовувати з часу набуття чинності пункту 1 цього рішення.

3. 

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

                                                                                                            

Голова ради                                                                              В.В. Приходько

Береза 727141

Дата оприлюднення: 03.07.2018 р.

Рішення №: 
50
Дата: 
26.06.2018