Про затвердження Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”
Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 05.10.201830/36

м. Луцьк

Про затвердження  Районної програми

фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства

Луцький районний центр

первинної медико – санітарної допомоги

Відповідно до статей 43, 60 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України від 19 жовтня 2017 № 2168-VII Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення, з метою суттєвого поліпшення якості надання медичних послуг населенню, профілактики та лікування різних захворювань, підвищення якості життя населення, розглянувши лист комунального закладу Луцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги” від 04.10.2018 № 1084/09/2 – 18 , районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Районну програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Луцький районний центр первинної  медико – санітарної допомогина IV квартал 2018 року та 2019 рік (додається).

2. Управлінню фінансів райдержадміністрації (Бусель Л.В.) передбачити кошти з районного бюджету на фінансування видатків Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Луцький районний центр первинної медико-санітарної допомогина IV квартал 2018 року та 2019 рік.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                                   В.В. Приходько

Чертюк О.П.

Дата оприлюднення: 11.10.2018 р.

Додатки:
Рішення №: