Про затвердження порядку денного тридцять восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 03.04.2019 38/1

м. Луцьк

Про затвердження порядку денного

тридцять восьмої позачергової сесії

районної ради сьомого скликання

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА :

затвердити для розгляду тридцять восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання такий порядок денний:

1. Про підтримку депутатського запиту Пудліка В.Г. щодо вирубки багаторічних насаджень на території Чаруківської сільської ради.

2. Про підтримку депутатського запиту Перванчук О.Л. щодо виділення коштів.

Інформує: Певанчук О.Л. – депутат районної ради.

3. Про інформацію про результати діяльності Луцької місцевої прокуратури на території Луцького району у 2018 році.

Інформує: Корнесюк В.А. – керівник Луцької місцевої прокуратури.

4Про інформацію про заходи, які вживались працівниками Луцького РВП ЛВП ГУНП у Волинській області у протидії злочинності та стабілізації криміногенної ситуації упродовж 2018 року та результати їх ефективності.

Інформує: Зусько В.П. – начальник Луцького РВП Луцького ВП ГУНП у Волинській області, підполковник поліції.

5. Про звіт голови районної державної адміністрації про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку Луцького району за 2018 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень.

Інформує: Яковлев Т.В. – голова Луцької районної державної адміністрації.

6Про передачу закладу Луцького районного будинку культури із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність територіальної громади міста Луцька.

Інформує: Яковлев Т.В. – голова Луцької районної державної адміністрації.

7. Про Угоду про продовження дії контракту з директором комунального підприємства „Луцьке”.

Інформує: Хомич О.В. – радник – консультант голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності ради.

8. Про затвердження районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” на 2019 рік.

Інформує: Чертюк О.П. – головний лікар комунального некомерційного підприємства „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”.

9. Про внесення змін до списку присяжних.

Інформує: Муравйова Н.С. – керуючий справами, начальник загального відділу районної ради.

10. Про Районну програму ,,Обдарованість” на 2019 рік.

Інформує: Хомич О.С. – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

11. Про надання згоди на безоплатну передачу майна загальноосвітніх навчальних закладів с. Гірка Полонка, с. Ратнів, с. Лаврів у комунальну власність Гіркополонківської сільської ради.

12. Про надання згоди на безоплатну передачу майна загальноосвітніх навчальних закладів с. Підгайці, с. Лище, с. Крупа, с. Воротнів у комунальну власність Підгайцівської сільської ради.

13. Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Луцького району бібліотек-філій сіл Лище, Воротнів, Підгайці.

Інформує: Зінчук В.М. – завідувач сектору культури районної державної адміністрації.

14. Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотек – філій сіл Лище, Воротнів, Підгайці.

15. Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Луцького району бібліотеки – філії села Липини.

16Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотеки – філії села Липини.

17. Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Луцького району бібліотек-філій сіл Гірка Полонка, Лаврів, Ратнів, Гіркополонківської дитячої музичної школи.

18. Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотек – філій сіл Гірка Полонка, Лаврів, Ратнів, Гіркополонківської дитячої музичної школи.

19. Про виключення Центральної районної бібліотеки з переліку закладів культури базової мережі Луцького району та передачу майна у комунальну власність територіальної громади міста Луцька.

20. Про використання бюджетних коштів розпорядниками, одержаних з районного бюджету в 2018 році.

Інформує: Ткачик О.В. – директор КП „Луцьке”,

Хомич О.С. – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації,

Зінчук В.М. – завідувач сектору культури райдержадміністрації,

Горобець М.М. – начальник відділу з організації виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, матеріально – технічного забезпечення, охорони праці, пожежної безпеки та безпеки руху управління агропромислового розвитку райдержадміністрації,

Авраменко С.З. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації,

Коновал С.М. – директор КП „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради”,

Коновал А.М. – директор КНП „Торчинська районна лікарня Луцької районної ради”,

Чертюк О.П. – головний лікар КНП „Луцький районний ЦПМСД”,

Мартинюк І.М. – в.о. директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району,

Гладчук Л.Г. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

21. Різне.

Голова ради                                                                          В.В. Приходько Береза 727141

Дата оприлюднення: 03.04.2019 р.

Рішення №:
Дата: