Про затвердження порядку денного тридцять сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 07.03.201937/1

м. Луцьк

Про затвердження порядку денного

тридцять сьомої позачергової сесії

районної ради сьомого скликання

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення президії районної ради від 07.03.2019 № 1,  районна рада

ВИРІШИЛА :

затвердити для розгляду тридцять сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання такий порядок денний:

1. Про підтримку депутатського запиту Веремчука В.Б.

Інформує: Веремчук В.Б. – депутат районної ради.

2. Про надання згоди на передачу установи Луцького районного будинку культури із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність Луцької міської ради.

Інформує: Яковлев Т.В. – голова районної державної адміністрації.

3. Про надання згоди на передачу установи Центральної районної бібліотеки із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність Луцької міської ради.

Інформує: Зінчук В.М. – завідувач сектору культури районної державної адміністрації.

4. Про можливе наступне вивільнення працівників Луцького районного будинку культури та Луцької районної централізованої бібліотечної системи.

5. Про затвердження нового складу ліквідаційної комісії з припинення діяльності дитячо – юнацької спортивної школи Луцького району Волинської області.

Інформує: Хомич О.С. – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту районної державної адміністрації       .

6. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

Інформує: Хомич О.С. – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту районної державної адміністрації.

7. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою  повноважень на 2019 рік.

Інформує: Березна Н.П. – керівник апарату районної державної адміністрації.  8. Про Програму економічного і соціального розвитку Луцького району на 2019 рік.

Інформує: Сігуа Т.О. – завідувач сектору економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації.

9. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2019 рік при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету.

Інформує:  Ткачик О.В. – директор комунального підприємства „Луцьке”.

10. Про внесення змін до районної Програми підтримки комунального підприємства „Луцьке” на 2019 – 2020 роки.

Інформує:  Ткачик О.В. – директор комунального підприємства „Луцьке”.

11. Про Районну програму підтримки органів виконавчої влади у Луцькому районі на 2019 – 2020 роки.

Інформує:  Бусель Л.В. – начальник управління фінансів районної державної адміністрації.

12. Про затвердження звіту Про виконання районного бюджету за 2018 рік”.

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік”.

14. Різне.

Голова ради                                                                              В.В. Приходько

Береза 727141

Дата оприлюднення: 11.03.2019 р.

Рішення №:
Дата: