Про затвердження порядку денного тридцять шостої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 14.02.201936/1

м. Луцьк

Про затвердження порядку денного

тридцять шостої позачергової сесії

районної ради сьомого скликання

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА :

затвердити для розгляду тридцять шостої позачергової сесії районної ради сьомого скликання такий порядок денний:

1. Про підтримку депутатського запиту Свириди О.М. щодо виділення коштів на ремонт приміщення КНП „Торчинська районна лікарня Луцької районної ради”.

Інформує: Свирида О.М. – депутат районної ради.

2. Про підтримку депутатського запиту Скрицької Н.М. щодо заміни інвалідного крісла – візка Гороханову О.Ю.

Інформує: Скрицька Н.М. – депутат районної ради.

3. Про надання згоди на передачу установи Луцького районного будинку культури із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність Луцької міської ради.

Інформує: Яковлев Т.В. - голова районної державної адміністрації.

4. Про можливе наступне вивільнення працівників Луцького районного будинку культури та Луцької районної централізованої бібліотечної системи.

Інформує: Зінчук В.М. – завідувач сектору культури районної державної адміністрації.

5. Про Звернення депутатів Луцької районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Волинської обласної державної адміністрації щодо вирішення питання про фінансування діяльності районних установ культури та спортивного профілю.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

6. Про Звернення депутатів Луцької районної ради до Луцької міської ради, сільських та селищної рад об’єднаних територіальних громад щодо співфінансування діяльності районних установ культури та спортивного профілю.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

7. Різне.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Береза 727141

Дата оприлюднення: 15.02.2019 р.

Рішення №:
Дата: