Про затвердження порядку денного тридцять першої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 23.10.201831/1

Про затвердження порядку денного

тридцять першої позачергової сесії

районної ради сьомого скликання

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА :

затвердити для розгляду тридцять першої позачергової сесії районної ради сьомого скликання такий порядок денний:

1. Про реорганізацію Торчинської районної лікарні шляхом перетворення у комунальне підприємство „Торчинська районна лікарня Луцької районної ради”.

Інформує: Коновал А.М. – головний лікар Торчинської районної лікарні.

2. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

Інформує: Крамар Т.П. – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 25/30 „Про районний бюджет на 2018 рік”.

Інформує: Форсюк С.О.  – головний спеціаліст фінансового відділу управління фінансів райдержадміністрації

4. Про Звернення депутатів Луцької районної ради до Волинської обласної ради та Волинської обласної державної адміністрації щодо формування обласного бюджету на 2019 рік.

Інформує: Веремчук В.Б. –  депутат районної ради.

5. Різне.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Береза 727141

Дата оприлюднення: 24.10.2018 р.

Рішення №:
Дата: