Про затвердження порядку денного сорокової позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 28.05.201940/1

м. Луцьк

Про затвердження порядку денного

сорокової позачергової сесії

районної ради сьомого скликання

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА :

1. Про підтримку депутатського запиту Скрицької Н.М. щодо полігону твердих побутових відходів с. Брище.

Інформує: Скрицька Н.М. – депутат районної ради.

2. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

Інформує: Хомич О.С. – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту районної державної адміністрації.

3. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

4. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

5. Про безоплатну передачу транспортних засобів.

Інформує: Ткачик О.В. – директор КП „Луцьке”.

6. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

Інформує: Ткачик О.В. – директор КП „Луцьке”.

7. Про надання згоди комунальному підприємству „Райтеплобуд”.

Інформує: Ешвович О.О. – директор КП „Райтеплобуд”.

8. Про затвердження районної Програми підтримки діяльності комунального підприємства „Райтеплобуд” на 2019 – 2020 роки.

Інформує: Ешвович О.О. – директор КП „Райтеплобуд”.

9. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту на 2018 – 2020 роки.

Інформує: Веремчук В.Б. – депутат районної ради.

10 Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів районної державної адміністрації.

11. Різне.

Голова ради                                                                           В.В. Приходько Береза 727141

Дата оприлюднення: 29.05.2019 р.

Рішення №:
Дата: