Про затвердження порядку денного сорок п’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 14.11.201945/1

м. Луцьк

Про затвердження порядку денного

сорок п’ятої позачергової сесії

районної ради сьомого скликання

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні,  районна рада

ВИРІШИЛА :

1. Про підтримку депутатського запиту Перванчук О.Л. щодо виділення коштів.

Інформує: Перванчук О.Л. – депутат районної ради.

2. Про надання згоди на безоплатну передачу рухомого та нерухомого майна територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району.

Інформує: Мартинюк І.М. – в.о. директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району.

3. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

Інформує: Шкльода М.О. – радник – консультант голови ради з питань юридичного забезпечення та діяльності ради.

4. Про надання земельної ділянки комунальної власності Луцької районної ради (кадастровий номер 0722886800:01:002:3006) площею 0,1051 га, розташованої на території Чаруківської сільської ради Луцького району Волинської області, у користування для будівництва та обслуговування будівель закладу освіти на умовах суперфіцію.

Інформує: Ешвович О.О. – директор комунального підприємства „Райтеплобуд”.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів районної державної адміністрації.

6. Про Звернення депутатів Луцької районної ради до Президента України Зеленського В.О., Прем’єр - міністра України Гончарука О.В.,  Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Народного депутата України Рубльова В.В. щодо розблокування проведення видатків місцевих бюджетів за субвенцією з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально – економічного  розвитку окремих територій.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

7. Про Звернення депутатів Луцької районної ради щодо недопущення включення Боратинської, Гіркополонківської, Заборольської, Княгининівської, Липинської, Підгайцівської територіальних громад до складу Луцької ОТГ без згоди жителів та депутатів вищезазначених громад.

Інформує: Веремчук В.Б. – депутат районної ради.

8. Різне.

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Береза 727141

Дата оприлюднення: 15.11.2019 р.

Рішення №:
Дата: