Про затвердження порядку денного сорок четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 25.10.2019  44/1

м. Луцьк

Про затвердження порядку денного

сорок четвертої позачергової сесії

районної ради сьомого скликання

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення президії від 25.10.2019 № 1,  районна рада

ВИРІШИЛА :

1. Про інформацію про результати діяльності Луцької місцевої прокуратури на території Луцького району за 6 місяців 2019 року.

Інформує: Корнесюк В.А. – керівник Луцької місцевої прокуратури.

2. Про внесення змін до Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018 – 2019 роки.

Інформує: Демчук Н.В. – начальник Луцької ДПІ Луцького управління ГУ ДФС у Волинській області.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою повноважень на 2019 рік.

Інформує: Гусак І.Я. – заступник керівника апарату – завідувач сектору організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

4. Про затвердження Програми патріотичного виховання  молоді, підготовки та проведення приписки і призову юнаків на строкову військову службу до Збройних сил України, Національної Гвардії  України та інших військових формувань в Луцькому районі на 2019 – 2020 роки.

Інформує: Мірчук М.Ф. – завідувач сектору з питань цивільного захисту,

правоохоронної, оборонної, мобілізаційної роботи та запобігання корупції апарату районної державної адміністрації.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік”.

Інформує: Ядощук Л.О. – начальник відділу планування та аналізу виконання доходів місцевих бюджетів управління фінансів районної державної адміністрації.

6. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого  самоврядування голові районної ради.

Інформує: Хомич О.В. – радник – консультант голови ради з питань юридичного забезпечення та діяльності ради.

7. Різне.

Голова ради                                                                         В.В. Приходько

Береза 727141

Дата оприлюднення: 28.10.2019 р.

Рішення №:
Дата: