Про затвердження порядку денного п’ятдесятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від ____________ № ________

м. Луцьк

Про затвердження порядку денного

п’ятдесятої позачергової сесії

районної ради сьомого скликання

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  районна рада

ВИРІШИЛА :

1. Про затвердження Програми покращення  функціонування Центру обслуговування платників  Луцької державної податкової інспекції Луцького управління Головного управління державної  податкової служби у Волинській області на 2020 – 2021 роки.

Інформує: Демчук Ніна Володимирівна - начальник Луцької ДПІ Луцького управління ГУ ДФС у Волинській області.

2. Про виконання Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018 – 2019 роки.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 47/7 „Про районний бюджет на 2020 рік”.

Інформує: Савіцька Ірина Михайлівна – начальник відділу фінансів райдержадміністрації.

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Княгининок Княгининівської сільської ради Луцького району Волинської області.

Інформує: Тур Віталій Вікторович – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування, комунальної власності та екології Княгининівської сільської ради.

5. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству  „Торчинська районна лікарня  Луцької районної ради” на встановлення плати за послуги, які надаються у сфері охорони здоров’я.

Інформує: Коновал Андрій Михайлович – директор комунального некомерційного підприємства „Торчинська районна лікарня Луцької районної ради”.

6. Про розподіл орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району.

Інформує: Шкльода Максим Олександрович – радник – консультант голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності ради.

7. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” на встановлення плати за послуги у сфері охорони здоров’я.

Інформує: Гурська Валентина Володимирівна – медичний директор комунального некомерційного підприємства „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”

8. Про  внесення змін до списку присяжних.

Інформує: Муравйова Наталія Сергіївна – керуючий справами, начальник загального відділу районної ради.

9. Про використання бюджетних коштів  розпорядниками, одержаних  з районного бюджету в 2019 році.

Інформує:

Ешвович Олександр Олександрович – директор КП „Райтеплобуд”;

Авраменко Світлана Зотівна – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Коновал Сергій Михайлович – директор комунального підприємства „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради”;

Коновал Андрій Михайлович – директор комунального некомерційного підприємства „Торчинська районна лікарня Луцької районної ради”;

Гурська Валентина Володимирівна – медичний директор комунального некомерційного підприємства „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”.

Семенюк Володимир Петрович – Радомишльський сільський голова;

Симонович Ніна Леонідівна – Гіркополонківський сільський голова;

Горбатюк Борис Олексійович – Піддубцівський сільський голова;

Пастерук Руслана Миколаївна – Баківцівський сільський голова;

Тарасюк Марія Євгенівна – Коршівський сільський голова;

Пудлік Жанна Георгіївна – Чаруківський сільський голова;

Рижук Валентина Іванівна – начальник відділу освіти та культури райдержадміністрації;

Гладчук Людмила Григорівна – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

10. Про зняття з контролю рішень районної ради.

Інформує: Яценюк Юлія Вікторівна – головний спеціаліст загального відділу районної ради.

11. Про надання дозволу на реконструкцію приміщення.

Інформує: Ешвович Олександр Олександрович – директор КП „Райтеплобуд”.

12. Про технічні документації із землеустрою щодо поділу земельних  ділянок комунальної власності Луцької районної ради, які перебувають у постійному користуванні комунального підприємства „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради”.

Інформує: Коновал Сергій Михайлович – директор комунального підприємства „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради”.

13. Різне.

Голова ради                                                                                                           В.В. Приходько

Яценюк 727141

Дата оприлюднення:11.06.2020р.