Про затвердження порядку денного двадцять дев’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА   РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 26.07.201829/1

м. Луцьк

Про затвердження порядку денного

двадцять дев’ятої позачергової сесії

районної ради сьомого скликання

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА :

затвердити для розгляду двадцять девятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання такий порядок денний:

1. Про підтримку депутатського запиту Гроголя Л.І. щодо виділення коштів на влаштування пішохідних доріжок по вулиці Рівненській в селі Струмівка.

Інформує: Гроголь Л.І. – депутат районної ради.

2. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Котка О.М.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

3. Про комунальне некомерційне підприємство „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”.

Інформує: Чертюк О.П. – головний лікар комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”.

4. Різне.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Береза 727141

Дата оприлюднення: 30.07.2018 р.

Рішення №:
Дата: