Ви є тут

Про затвердження нового складу ліквідаційної комісії

Про затвердження нового складу ліквідаційної комісії
Сесія №: 
37
Заголовок: 
Про затвердження нового складу ліквідаційної комісії з припинення діяльності дитячо – юнацької

 

УКРАЇНА

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 07.03.201937/6

          м. Луцьк

 

Про затвердження нового складу

ліквідаційної комісії з припинення діяльності

дитячо – юнацької спортивної школи

Луцького району Волинської області

 


Відповідно до статей 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 2 статті 66 Закону України „Про освіту”, статті 14 Закону України „Про позашкільну освіту”, статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, статей 67,121 Бюджетного кодексу України, у зв'язку з процесом децентралізації влади та створення в районі об'єднаних територіальних громад, з метою забезпечення виконання рішення Луцької районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/9, районна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити новий склад ліквідаційної комісії з припинення діяльності дитячо – юнацької спортивної школи Луцького району Волинської області у складі згідно з додатком. Визначити місцезнаходження ліквідаційної комісії за адресою: Волинська область, с. Великий Омеляник, вул. Володимирська, 106 Б.

2. Покласти повноваження щодо виконання обов’язків та реалізації прав дитячо – юнацької спортивної школи Луцького району Волинської області на ліквідаційну комісію, затверджену даним рішенням. Виконання повноважень голови комісії, у разі його відсутності, покласти на заступника голови комісії.

3. Доручити ліквідаційній комісії забезпечити завершення виконання заходів, викладених в п.4 рішення Луцької районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/9 „Про припинення діяльності шляхом ліквідації дитячо-юнацької спортивної школи Луцького району Волинської області”.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Л. Бас та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва. 

 

Голова ради                                                                                     В.В. Приходько

Хомич 728096

Дата оприлюднення: 07.03.2019 р.

Рішення №: 
6
Дата: 
07.03.2019