Ви є тут

Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти району, які підпорядковуються відділу освіти, молоді т

Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти району, які підпорядковуються відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької РДА.
Сесія №: 
30
Заголовок: 
Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти району, які підпорядковуються відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької РДА.

 

УКРАЇНА

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 05.10.201830/11                                                      

          м. Луцьк

 

Про закріплення територій обслуговування

за закладами загальної середньої освіти району,

які підпорядковуються відділу освіти, молоді та

з питань фізичної культури і спорту Луцької РДА

 

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 66 Закону України „Про освіту”, частини 1 статті 18 Закону України „Про загальну середню освіту”, Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 та Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом  Міністерства освіти і науки  України від 16 квітня 2018 року № 367, з метою забезпечення здобуття дітьми шкільного віку загальної середньої освіти, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. 

Закріпити території обслуговування за закладами загальної середньої освіти району, які підпорядковуються відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької РДА згідно додатку, що додається.

2. 

 Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Бас І.Л. та постійну комісію районної ради з  гуманітарних питань.

 

Голова ради                                                                             В.В. Приходько

Хомич 728096

Дата оприлюднення: 20.07.2018 р.

Рішення №: 
11
Дата: 
05.10.2018