Ви є тут

Про встановлення комунальному підприємству ,,Луцьке” тарифів на виробництво та постачання теплової енергії

Про встановлення комунальному підприємству ,,Луцьке” тарифів на виробництво та постачання теплової енергії
Сесія №: 
28
Заголовок: 
Про встановлення комунальному підприємству ,,Луцьке” тарифів на виробництво та постачання теплової енергії

 

 

УКРАЇНА

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

                              РІШЕННЯ

                                                                                                      

від 26.06.201828/48 

         м. Луцьк                                                                                    

 

Про встановлення комунальному підприємству

,,Луцьке” тарифів на виробництво та постачання

теплової енергії

 

Відповідно до статті 43 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні, статті 20 Закону України ,,Про теплопостачання”, Порядку розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 року № 679, розглянувши лист комунального підприємства ,,Луцьке” від 19.02.2018         № 22-2/18, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Встановити комунальному підприємству ,,Луцьке” тарифи на виробництво та постачання теплової енергії в розмірі 1716,36 грн./Гкал. з ПДВ.

2. Дане рішення розмістити на офіційному веб – сайті районної ради та опублікувати в Луцькій районній газеті ,,Слава праці”.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 22.12.2017 № 25/29 ,,Про встановлення комунальному підприємству ,,Луцьке” тарифів на виробництво та постачання теплової енергії”.

4. У разі зміни протягом строку дії тарифів обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, з причин, які не залежать від ліцензіата, зокрема збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати, орендної плати та амортизаційних відрахувань, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, може проводитися перерахування тарифів шляхом коригування лише тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення або зменшення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

 

 

Голова ради                                                                                         В.В. Приходько

 

Ткачик 294042

Дата оприлюднення: 03.07.2018 р.

Рішення №: 
48
Дата: 
26.06.2018