Сесія №:

від 22.12.2017 № 22/29

м. Луцьк

Про встановлення комунальному підприємству

,,Луцьке” тарифів на виробництво та постачання

теплової енергії

Відповідно до статті 43 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України ,,Про внесення змін до Закону України ,,Про теплопостачання” щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії”, розглянувши лист комунального підприємства ,,Луцьке” від 20.12.2017 № 254/16-12/17, а також враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити комунальному підприємству ,,Луцьке” тарифи на виробництво та постачання теплової енергії в розмірі 1831,84 грн./Гкал. з ПДВ.

2. Дане рішення розмістити на офіційному веб – сайті районної ради та опублікувати в Луцькій районній газеті ,,Слава праці”.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 17.02.2017 № 17/27 ,,Про встановлення комунальному підприємству ,,Луцьке” тарифів на виробництво та постачання теплової енергії”.

4. У разі зміни протягом строку дії тарифів обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, з причин, які не залежать від ліцензіата, зокрема збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати, орендної плати та амортизаційних відрахувань, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, може проводитися перерахування тарифів шляхом коригування лише тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення або зменшення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                                         В.В. Приходько

Ткачик 294042

Дата оприлюднення: 26.12.2017 р.

Додатки:
Рішення №: