Ви є тут

Про внесення змін та доповнень до районної Програми заходів щодо забезпечення особистої безпеки

Про внесення змін та доповнень до районної Програми заходів щодо забезпечення особистої безпеки
Сесія №: 
28
Заголовок: 
Про внесення змін та доповнень до районної Програми заходів щодо забезпечення особистої безпеки

 

УКРАЇНА

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 26.06.201828/25

         м. Луцьк

 

Про внесення змін та доповнень

до районної Програми заходів щодо

забезпечення особистої безпеки

громадян та протидії злочинності

на період з 2016 по 2018 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення активної наступальної протидії, активного реагування на звернення громадян, підвищення результативності роботи органів національної поліції з профілактики правопорушень, розкриття кримінальних правопорушень та підтримання належного порядку, більш широкого залучення населення до участі в роботі громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, депутатської етики, законності та боротьби зі злочинністю, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни та доповнення до районної Програми заходів щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на період з 2016 по 2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 15.01.20165/5 (далі – Програми), а саме:

викласти в новій редакції додаток 2 Програми „Напрями діяльності та заходи районної Програми щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на період з 2016 по 2018 роки” (додається).

2. Управлінню фінансів районної державної адміністрації (Л.В. Бусель) передбачити обсяг видатків на фінансування заходів зазначеної Програми при внесенні змін до районного бюджету та затвердженні районного бюджету на наступні роки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.А. Боярчука та постійну комісію районної ради з питань соціального захисту населення, депутатської етики, законності та боротьби зі злочинністю.

 

 Голова ради                                                                                                        В.В. Приходько

Зусько 0502764595

Дата оприлюднення: 03.07.2018 р.

Рішення №: 
25
Дата: 
26.06.2018