Про використання революційного прапора ОУН-УПА на території Луцького району

м. Луцьк

Про використання революційного

прапора ОУН-УПА на території Луцького району

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою відновлення, збереження та вшанування пам’яті, привернення уваги громадськості до історії боротьби та борців за незалежність України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Запровадити практику підняття революційного прапору ОУН-УПА поряд з Державним прапором України біля адміністративного будинку Луцької районної ради 14 жовтня (День захисника України).

2. Рекомендувати сільським, селищним радам, керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Луцького району, вивішувати революційний прапор ОУН-УПА на будівлях у день, визначений у пункті 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Приходька В.В.

Голова ради                                                                          В.В. Приходько

Веремчук

Дата оприлюднення: 02.04.2018 р.

Рішення №:
Дата: