Про використання бюджетних коштів розпорядниками, одержаних з районного бюджету в 2018 році

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 03.04.2019 № 38/21

м. Луцьк

Про використання бюджетних коштів

розпорядниками, одержаних

з районного бюджету в 2018 році

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

Взяти до відома інформацію щодо використання бюджетних коштів, одержаних з районного бюджету в 2018 році: директора КП „Луцьке” Ткачика О.В, начальника відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації Хомича О.С., завідувача сектору культури райдержадміністрації Зінчук В.М., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Авраменко С.З., директора КП „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради” Коновала С.М., начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.В. Шимчука, директора КНП „Торчинська районна лікарня Луцької районної ради” Коновала А.М., головного лікаря КНП „Луцький районний центр первинно-медико санітарної допомоги” О.П. Чертюк, в.о. директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району Мартинюк І.М., начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Гладчук Л.Г., сільських голів.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Береза 727141

Дата оприлюднення: 04.04.2019 р.

Рішення №:
Дата: