Про використання бюджетних коштів головними розпорядниками, одержаних з районного бюджету

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 06.10.201723/31

м. Луцьк

Про використання бюджетних коштів

головними розпорядниками, одержаних

з районного бюджету у І півріччі 2017 року

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійних комісії районної ради , районна рада

ВИРІШИЛА:

Взяти до відома інформацію щодо використання бюджетних коштів, одержаних з районного бюджету в І півріччі 2017 року: директора КП „ Луцьке” Ткачика О.В, начальника відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації Хомича О.С., завідувача сектору культури райдержадміністрації Зінчук В.М., начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Шимчука В.В., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Авраменко С.З., головного лікаря Луцької центральної районної лікарні Коновала С.М., головного лікаря Торчинської районної лікарні Коновала А.М., в.о. головного лікаря КЗ „ Луцький районний центр надання первинної медико - санітарної допомоги” Чертюк О.П., директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району Сургента Ю.Ю., головного редактора районної газети „ Слава праці” Лапківа М.С., начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Гладчук Л.Г..

Голова ради                                                                        В.В. Приходько

Пилипюк 727141

Дата оприлюднення: 10.10.2017 р.

Рішення №:
Дата: