Ви є тут

Про укладання та підписання Меморандуму про співпрацю щодо компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян

Про укладання та підписання Меморандуму про співпрацю щодо компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян
Сесія №: 
23
Заголовок: 
Про укладання та підписання Меморандуму про співпрацю щодо компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян

 

 

У К Р А Ї Н А

Л У Ц Ь К А    Р А Й О Н Н А      Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 06.10.201723/29        

                    м. Луцьк

 

Про укладання та підписання

Меморандуму про співпрацю щодо

компенсації за пільговий проїзд

окремих категорій громадян

 

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, підпункту „ґ” пункту 3 статті 91 Бюджетного кодексу України, з метою внесення змін до районної Програми соціального захисту населення щодо порядку фінансування пільгового перевезення населення залізницею, сплати податку на доходи фізичних осіб працівників станцій до місцевого бюджету Луцького району, підписання Договору про компенсацію Рівненській дирекції залізничних перевезень за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом у 2017 році, а також враховуючи рішення постійних комісій районної ради з питань соціального захисту населення, депутатської етики, законності та боротьби зі злочинністю та з питань бюджету, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Укласти Меморандум про співпрацю між виробничим підрозділом „Рівненська дирекція залізничних перевезень” регіональної філії „Львівська залізниця” публічного акціонерного товариства „Українська залізниця”, Луцькою районною державною адміністрацією та Луцькою районною радою (далі – Меморандум) (додається).

2. Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Авраменко С.З. для реалізації Меморандуму підготувати проект змін до Програми соціального захисту на 2012-2017 роки (далі-Програма) щодо порядку фінансування пільгового перевезення населення залізницею.

3. Начальнику управління фінансів райдержадміністрації Бусель Л.В. при внесенні змін до районного бюджету на 2017 рік передбачити кошти на виконання заходів Програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціального захисту населення, депутатської етики, законності та боротьби зі злочинністю, з питань бюджету та на заступника голови райдержадміністрації Бас І.Л.

 

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Бас 728 288


Дата оприлюднення: 10.10.2017 р.

Рішення №: 
29
Дата: 
06.10.2017