Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради

м. Луцьк

Про структуру та чисельність

виконавчого апарату районної ради

Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 43, пункту 3 частини 6 статті 55, частини 3 статті 58 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до структури та чисельності виконавчого апарату Луцької районної ради, а саме:

1.1. Ввести в структуру виконавчого апарату районної ради посаду головного спеціаліста відділу трудового архіву в кількості 1 штатної одиниці.

2. Затвердити структуру та чисельність виконавчого апарату Луцької районної ради у новій редакції, що додається.

3. Внести зміни до штатного розпису виконавчого апарату районної ради 01 лютого 2019 року.

4. Начальнику управління фінансів Луцької районної державної адміністрації Бусель Л.В. передбачати видатки на утримання районної ради та її виконавчого апарату при формуванні бюджету на наступні роки відповідно до вимог чинного законодавства.

5. Вважати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 05.12.2018 № 32/9 „Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради”.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Приходька В.В.

Голова ради                                                                               В.В. Приходько

Шкльода 722421

Дата оприлюднення: 28.01.2019 р.

Рішення №:
Дата: