Про Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників

м. Луцьк

Про Програму покращення функціонування

Центру обслуговування платників

Луцької об’єднаної державної податкової інспекції

Головного управління державної

фіскальної служби у Волинській області

на 2018-2019 роки

Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт про виконання Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2016-2017 роки взяти до відома (додається).

2. Затвердити Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018-2019 роки (додається).

3. Управлінню фінансів райдержадміністрації (Бусель Л.В.) щорічно при затвердженні та внесенні змін до районного бюджету передбачати кошти на реалізацію програми, виходячи з реальних можливостей бюджету.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Боярчука В.А. та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                                  В.В. Приходько

Ткачук 777-147

Дата оприлюднення: 03.07.2018 р.

Рішення №:
Дата: