Про Програму інформатизації Луцького району на 2018 рік

м. Луцьк

Про Програму інформатизації

Луцького району на 2018 рік

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про Національну програму інформатизації”, статті 85 Бюджетного кодексу України, з метою розвитку інформатизації в районі та враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму інформатизації Луцького району на 2018 рік (додається).

2. Управлінню фінансів райдержадміністрації (Л.В. Бусель) передбачити фінансування заходів вищеназваної програми.

3. Дозволити голові районної державної адміністрації вносити зміни в завдання Програми інформатизації Луцького району на 2018 рік у межах коштів, передбачених районним бюджетом, з наступним затвердженням на сесії районної ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та керівника апарату райдержадміністрації Н.П. Березну.

Голова ради                                                                               В.В. Приходько

Тирилюк 728 161

Дата оприлюднення: 03.07.2018 р.

Рішення №:
Дата: