Про Програму економічного і соціального розвитку Луцького району на 2018 рік

м. Луцьк

Про Програму економічного і соціального

розвитку Луцького району на 2018 рік

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення комплексного економічного і соціального розвитку району та враховуючи рішення постійних комісій, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Луцького району на 2018 рік (далі – Програма), що додається.

2. Рекомендувати райдержадміністрації:

2.1. Довести до структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських та селищних рад показники Програми економічного і соціального розвитку Луцького району на 2018 рік.

2.2. Забезпечити контроль за ходом реалізації завдань, передбачених Програмою та щоквартально розглядати підсумки їх виконання.

3. Рекомендувати сільським та селищній радам, об’єднаним територіальним громадам в основу своєї роботи покласти здійснення дієвих заходів по виконанню Програми економічного і соціального розвитку Луцького району на 2018 рік на відповідних територіях.

4. Дозволити районній державній адміністрації в установленому порядку вносити поправки до Програми економічного і соціального розвитку Луцького району на 2018 рік відповідно до змін і уточнень, що будуть вноситись вищестоящими органами, іншими законодавчими та нормативно-правовими актами.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.А. Боярчука та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                                       В.В. Приходько

Сігуа 728 073

Дата оприлюднення: 02.07.2017 р.

Рішення №:
Дата: