Про призначення директора комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр Луцької районної ради”

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 05.10.201830/9

м. Луцьк

Про призначення директора

комунальної установи „Інклюзивно – ресурсний

центр Луцької районної ради”

Відповідно до статті 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 25, 26 Закону України „Про освіту”, Положення про проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно – ресурсного центру, затвердженого рішенням районної ради від 26 червня 2018 року № 28/40, пункту 7.4 Статуту комунальної установи „Інклюзивно – ресурсний центр Луцької районної ради”, затвердженого рішенням районної ради від 26 червня 2018 № 28/39, протоколу засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи „Інклюзивно – ресурсний центр Луцької районної ради” від 27.08.2018, з метою забезпечення доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити Туровського Юрія Михайловича на посаду директора комунальної установи „Інклюзивно – ресурсний центр Луцької районної ради”, з 05 жовтня 2018 року.

2. Доручити голові районної ради Приходьку В.В. укласти контракт з Туровським Ю.М. терміном на 3 роки.

3. Встановити з „05” жовтня 2018 року надбавку за складність, напруженість у роботі директору комунальної установи „Інклюзивно – ресурсний центр Луцької районної ради” Туровському Юрію Михайловичу в розмірі 50 % посадового окладу.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань.

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Хомич 728096

Дата оприлюднення: 09.10.2018 р.

Додатки:
Рішення №: