Ви є тут

Про прийняття прав засновника та затвердження нової редакції Статуту Торчинського районного

Про прийняття прав засновника та затвердження нової редакції Статуту Торчинського районного
Сесія №: 
35
Заголовок: 
Про прийняття прав засновника та затвердження нової редакції Статуту Торчинського районного народного історичного музею Луцького району Волинської області імені Григорія Олександровича Гуртового

            

УКРАЇНА

ЛУЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 від 25.01.201935/5

          м. Луцьк

 

Про прийняття прав засновника та

затвердження нової редакції Статуту

Торчинського районного народного історичного музею

Луцького району Волинської області

імені Григорія Олександровича Гуртового

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, Законів України Про культуру, Про музеї та музейну справу, статті 24 Господарського кодексу України, Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, рішень районної ради від 03 липня 2005 року № 24/5 Про перелік об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, від 28 грудня 2012 року № 21/17 Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 січня 2019 року № 23 Про передачу прав засновника юридичних осіб закладів культури Луцького району Луцькій районній раді” та з метою приведення у відповідність установчих документів юридичних осіб закладів культури Луцького району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти від Луцької районної державної адміністрації права засновника на Торчинський районний народний історичний музей Луцького району Волинської області (код ЄДРПОУ 36716882, місцезнаходження: 43612, Україна, Волинська область, Луцький район, смт Торчин, вул. Незалежності, 84).

2. Прийняти від Луцької районної державної адміністрації усі майнові і немайнові права і обов’язки засновника юридичної особи Торчинський районний народний історичний музею Луцького району Волинської області.

3. Затвердити Статут Торчинського районного народного історичного музею Луцького району Волинської області імені Григорія Олександровича Гуртового в новій редакції.

4. Сектору культури районної державної адміністрації Волинської області забезпечити здійснення заходів пов’язаних із зміною засновників закладу відповідно до вимог чинного законодавства та здійснити державну реєстрацію змін в триденний термін.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та заступника голови райдержадміністрації І.Бас.

 

 

Голова ради                                                                                       В.В. Приходько

Зінчук 728096

 

Дата оприлюднення: 28.01.2019 р.

Рішення №: 
5
Дата: 
25.01.2019