Про припинення діяльності шляхом ліквідації комунального підприємства „Луцьке”

Сесія №:
Заголовок:
Про припинення діяльності шляхом ліквідації комунального підприємства „Луцьке”

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 26.07.2019 41/16

м. Луцьк

Про припинення діяльності шляхом ліквідації

комунального підприємства Луцьке

Відповідно до статей 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 59 Господарського кодексу України, статей 104, 105 Цивільного кодексу України, пункту 1 статті 36 Кодексу законів про працю, підпункту 5.2.2 пункту 5.2. контракту з керівником комунального підприємства „Луцьке”, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району від 22.12.2019 № 8, враховуючи заяву директора КП „Луцьке” та у зв’язку з недоцільністю подальшої діяльності комунального підприємства „Луцьке”, районна рада

ВИРІШИЛА :

1. Припинити діяльність комунального підприємства „Луцьке” (код ЄДРПОУ – 36716814, місцезнаходження: 45624, Волинська область, с. Великий Омеляник, вул. Володимирська, буд. 5) шляхом ліквідації юридичної особи.

2. Припинити 29 липня 2019 року дію Угоди № 1 до контракту з керівником комунального підприємства „Луцьке”, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району від 22.12.2018     8.

3. Звільнити з 29 липня 2019 року Ткачика Олександра Володимировича з посади директора комунального підприємства „Луцьке” за згодою сторін.

4. Створити ліквідаційну комісію з припинення комунального підприємства „Луцьке” у складі згідно з додатком. Визначити місцезнаходження ліквідаційної комісії за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53.

5. Покласти повноваження щодо виконання обов’язків та реалізації прав комунального підприємства „Луцьке” на ліквідаційну комісію. Виконання повноважень голови комісії, у разі його відсутності, покласти на заступника голови комісії.

6. Доручити ліквідаційній комісії:

6.1. В установленому законом порядку упродовж трьох робочих днів з дати набрання чинності даним рішенням повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняття рішення щодо припинення юридичної особи шляхом ліквідації та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відповідних записів.

6.2. Здійснити інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів, товарно – матеріальних цінностей, грошових коштів, документів і розрахунків комунального підприємства „Луцьке”.

6.3. Здійснити інші організаційно – правові заходи, пов’язані з ліквідацією комунального підприємства „Луцьке” відповідно до вимог чинного законодавства України.

7. Установити строк для заявлення вимог кредиторів – 2 (два) місяці з дня оприлюднення на порталі електронних сервісів повідомлення про припинення комунального підприємства „Луцьке” шляхом ліквідації.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                                       В.В. Приходько

Пудлік

Дата оприлюднення: 29.07.2019 р.

Додатки:
Рішення №: