Про підтримку Звернення депутатів Луцької районної ради до Президента України Зеленського В.О.

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 04.10.201943/7

м. Луцьк

Про підтримку Звернення депутатів

Луцької районної ради до Президента

України Зеленського В.О. та Голови Верховної

Ради України Разумкова Д.О.

щодо майбутнього продажу земель

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати Звернення депутатів Луцької районної ради до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо майбутнього продажу земель (додається).

2. Доручити голові районної ради Приходьку В.В. забезпечити:

2.1. Направлення вищезазначеного звернення до Президента України   Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О.          3. Оприлюднення тексту звернення на офіційному веб – сайті районної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Перевознік 0969639082

Дата оприлюднення: 07.10.2019 р.

Рішення №:
Дата: