Про підтримку депутатського запиту Веремчука В.Б. щодо надання підтверджуючих документів

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 09.06.201721/8

м. Луцьк

Про підтримку депутатського запиту

Веремчука В.Б. щодо надання

підтверджуючих документів

Відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, частини 7 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит Веремчука В.Б. щодо надання підтверджуючих документів (додається).

2. Доручити голові районної ради Приходьку В.В. направити даний запит голові Луцької районної державної адміністрації Ярмольському І.П. для розгляду та вирішення питання по суті.

3. Голові Луцької районної державної адміністрації Ярмольському І.П. про результати розгляду запиту проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Приходька В.В.

Голова ради                                                                        В.В. Приходько

Пилипюк 727141

Дата оприлюднення: 12.06.2017 р.

Рішення №:
Дата: