Про підтримку депутатського запиту Свириди О.М. щодо виділення коштів на ремонт приміщення КНП

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 14.02.201936/2

м. Луцьк

Про підтримку депутатського запиту

Свириди О.М. щодо виділення коштів

на ремонт приміщення КНП „Торчинська

районна лікарня Луцької районної ради”

Відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, частини 7 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит Свириди О.М. щодо виділення коштів на ремонт приміщення КНП „Торчинська районна лікарня Луцької районної ради” (додається).

2. Доручити голові районної ради Приходьку В.В. направити даний запит голові Луцької районної державної адміністрації Яковлеву Т.В. для розгляду та вирішення питання по суті.

3. Голові Луцької районної державної адміністрації Яковлеву Т.В. про результати розгляду запиту проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Приходька В.В.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Береза 727141

Дата оприлюднення: 15.02.2019 р.

Рішення №:
Дата: