Про підтримку депутатського запиту Пудліка В.Г. щодо вирубки багаторічних насаджень на території

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 03.04.201938/2

м. Луцьк

Про підтримку депутатського запиту

Пудліка В.Г. щодо вирубки багаторічних

насаджень на території Чаруківської сільської ради

Відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, частини 7 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит Пудліка В.Г. щодо вирубки багаторічних насаджень на території Чаруківської сільської ради (додається).

2. Доручити голові районної ради Приходьку В.В. направити даний запит до Луцької місцевої прокуратури, Луцького районного відділення поліції Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області, Державної екологічної інспекції у Волинській області, Головного управління Держгеокадастру у Волинській області для розгляду та вирішення питання по суті.

3. Луцькій місцевій прокуратурі, Луцькому районному відділенню поліції Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області, Державній екологічній інспекції у Волинській області, Головному управлінню Держгеокадастру у Волинській області про результати розгляду запиту проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Приходька В.В.

Голова ради                                                                                  В.В. Приходько

Береза 727141

Дата оприлюднення: 08.04.2019 р.

Додатки:
Рішення №: