Ви є тут

Про надання згоди на передачу установи Центральної районної бібліотеки із спільної власності

Про надання згоди на передачу установи Центральної районної бібліотеки із спільної власності
Сесія №: 
37
Заголовок: 
Про надання згоди на передачу установи Центральної районної бібліотеки із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність Луцької міської ради

                                          

УКРАЇНА

ЛУЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 07.03.201937/4

         м. Луцьк

 

Про надання згоди на передачу установи

Центральної районної бібліотеки

із спільної власності територіальних

громад сіл, селищ Луцького району у

комунальну власність Луцької міської ради

 

Відповідно до статті 142 Конституції України, статей 43, 60 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України Про бібліотеки та бібліотечну справу, Закону України Про культуру, Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, з метою створення умов для розвитку культури, збереження та сприяння відродженню осередків народної творчості, національно-культурних традицій населення, у зв'язку з процесом децентралізації влади та створення в районі об'єднаних територіальних громад, зважаючи на зменшення обсягу коштів районного бюджету та обмеження фінансування у повному обсязі зазначеної установи, відповідно до рішень Луцької районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 Про районний бюджет на 2019 рік та від 28 грудня 2012 року № 21/17 Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, депутатської етики, законності та боротьби зі злочинністю та рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА :

1. Надати згоду на передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, Луцького району у комунальну власність Луцької міської ради установи Центральної районної бібліотеки (місцезнаходження: 43001, Україна, Волинська область, місто Луцьк вул. Ковельська, 56) з наявною штатною чисельністю та майном.

2. Передати Луцькій міській раді усі майнові та немайнові права і обов’язки засновника Центральної районної бібліотеки (місцезнаходження: 43001, Україна, Волинська область, місто Луцьк вул. Ковельська, 56).

3. Надати згоду на безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність Луцької міської ради майна Центральної районної бібліотеки, яке знаходиться на балансі сектору культури Луцької райдержадміністрації, згідно додатків.

4. Завідувачу сектору культури Луцької районної державної адміністрації Волинської області В.М. Зінчук здійснити безоплатну передачу майна, зазначеного в пункті 3 даного рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.

5. У разі неприйняття Луцькою міською радою до 08 травня 2019 року рішення про надання згоди на прийняття установи Центральної районної бібліотеки з наявною штатною чисельністю та майном, а також усіх майнових та немайнових прав і обов’язків засновника цього закладу, дане рішення втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації І. Л. Бас та постійну комісію районної ради з питань бюджету.

 

Голова ради                                                                                         В.В. Приходько Зінчук 726 054

Дата оприлюднення: 11.03.2019 р.

Рішення №: 
4
Дата: 
07.03.2019