Ви є тут

Про надання згоди на безоплатну передачу рухомого та нерухомого майна територіального центру

Про надання згоди на безоплатну передачу рухомого та нерухомого майна територіального центру
Сесія №: 
45
Заголовок: 
Про надання згоди на безоплатну передачу рухомого та нерухомого майна територіального центру

 

 

УКРАЇНА

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 14.11.201945/3

          м. Луцьк

 

Про надання згоди на безоплатну

передачу рухомого та нерухомого майна

територіального центру соціального

обслуговування (надання соціальних послуг)

Луцького району

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012 № 21/17 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, враховуючи клопотання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району від 12.11.2019   № 440/04/2-19, рішення Торчинської селищної ради від 25.10.2019 № 44/5 „Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади Торчинської селищної ради майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району”, районна рада

 

ВИРІШИЛА: 

1. Надати з 01 січня 2020 року згоду на безоплатну передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району до комунальної власності Торчинської селищної ради рухомого та нерухомого майна  відділення стаціонарного догляду для постійного проживання (с. Білосток, вул. Шкільна, 4а) територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району, згідно додатків, а саме:

        - основні засоби (додаток 1);

        - необоротні активи (додаток 2);

        - запаси (медикаменти, продукти харчування, миючі засоби, тара, запчастини) (додаток 3).

2. В.о. директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району Мартинюк І.М., здійснити безоплатну передачу майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Озіновича О.М. та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

 

 

Голова ради                                                                                    В.В. Приходько

Мартинюк 261439

 

 

Дата оприлюднення: 15.11.2019 р.

Рішення №: 
3
Дата: 
14.11.2019