Ви є тут

Про надання згоди на безоплатну передачу майна загальноосвітніх навчальних закладів с. Гірка Полонка

Про надання згоди на безоплатну передачу майна загальноосвітніх навчальних закладів с. Гірка Полонка
Сесія №: 
38
Заголовок: 
Про надання згоди на безоплатну передачу майна загальноосвітніх навчальних закладів с. Гірка Полонка

УКРАЇНА

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ


від 03.04.201938/12

            м. Луцьк


Про надання згоди на безоплатну 

передачу майна загальноосвітніх 

навчальних закладів с. Гірка Полонка, 

с. Ратнів, с. Лаврів  у комунальну власність 

Гіркополонківської сільської ради 


Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012 № 21/17 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, враховуючи клопотання відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації від 21.03.2019 №277/01-14/2-19, рішення Гіркополонківської сільської ради від 23.01.2019 № 3/12 „Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади Гіркополонківської сільської ради майна з спільної власності територіальних громад, сіл, селищ Луцького району” , районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатну передачу з 01.05.2019 року з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району до комунальної власності Гіркополонківської сільської ради цілісних майнових комплексів закладів загальної середньої освіти, згідно додатків 1 – 3, а саме: 

- будівлі та надвірні споруди;

- машини та обладнання, інструменти, прилади та інвентар, інші основні засоби, малоцінні та швидкозношувані предмети.

2. Начальнику відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації Хомичу О.С., здійснити безоплатну передачу майна зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до порядку, встановленого чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Озіновича О.М. та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

  

Голова ради                                                                                В.В. Приходько

Хомич

Дата оприлюднення: 04.04.2019р. 

Рішення №: 
12
Дата: 
03.04.2019