Ви є тут

Про надання згоди на безоплатну передачу майна та приміщення котельні ЗОШ І – ІІІ ст. с. Боголюби

Про надання згоди на безоплатну передачу майна та приміщення котельні ЗОШ І – ІІІ ст. с. Боголюби
Сесія №: 
25
Заголовок: 
Про надання згоди на безоплатну передачу майна та приміщення котельні ЗОШ І – ІІІ ст. с. Боголюби

УКРАЇНА

Л У Ц Ь К А  Р А Й О Н Н А  Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 22.12.201725/27                                             

          м. Луцьк

 

Про надання згоди на безоплатну

передачу майна та приміщення котельні

ЗОШ І – ІІІ ст. с. Боголюби

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012 № 21/17 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, розглянувши лист Заборольської сільської ради від 20.12.2017 № 1159/1.112, а також враховуючи рішення Заборольської сільської ради від 20.10.2017 № 5/7 „Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади Заборольської сільської ради майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району”, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати після закінчення опалювального сезону згоду на безоплатну передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району до комунальної власності Заборольської сільської ради майно та приміщення котельні ЗОШ І – ІІІ ст. с. Боголюби.

2. Директору комунального підприємства „Луцьке” О.В. Ткачику здійснити безоплатну передачу майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Боярчука В.А. та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

 

 

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Ткачик 294042

 

 Дата оприлюднення: 26.12.2017 р.

Рішення №: 
27
Дата: 
22.12.2017