Ви є тут

Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотеки – філії села Липини

Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотеки – філії села Липини
Сесія №: 
38
Заголовок: 
Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотеки – філії села Липини

УКРАЇНА

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 03.04.201938/17

            м. Луцьк

 

Про надання згоди на безоплатну

передачу майна бібліотеки – філії

села Липини

         Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12. 2012  № 21/17,Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розглянувши лист сектору культури районної державної адміністрації від 19.03.2019 р.107/01-12, враховуючи рішення Липинської сільської ради від 17.01.2019 р. № 1/18 „Про внесення пропозицій та згоду на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста Луцького та Ківерцівського районів у комунальну власність територіальної громади Липинської сільської ради окремих бюджетних установ та їхнього майна, районна рада

ВИРІШИЛА :

1. Надати з 03 квітня 2019 року згоду на безоплатну передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району до комунальної власності Липинської сільської ради майна  бібліотеки – філії села Липини, яке знаходиться на балансі сектору культури Луцької районної державної адміністрації, згідно додатків, а саме:

- машини та обладнання, інструменти, прилади та інвентар, інші основні засоби, малоцінні та швидкозношувані предмети.

2.  Завідувачу сектору культури Луцької районної державної адміністрації Зінчук В.М. здійснити безоплатну передачу майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної  державної адміністрації Озіновича О.М. та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

 

Голова ради                                                                                   В.В. Приходько Зінчук 725 064

Дата оприлюднення: 03.04.2019р.

Рішення №: 
17
Дата: 
03.04.2019