Про надання згоди на безоплатну передачу майна

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 23.10.201831/3

м. Луцьк

Про надання згоди на безоплатну

передачу майна

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012     № 21/17 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, враховуючи клопотання відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької районної державної адміністрації від 12.10.2018 №1128/01-14/2-18, рішення Торчинської селищної ради від 03.10.2018 № 32/10 „Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади Торчинської селищної ради майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати з 01 січня 2019 року згоду на безоплатну передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району до комунальної власності Торчинської  селищної ради цілісні майнові комплекси загальноосвітньої школи I-III ступеня смт Торчин, загальноосвітньої школи  I-IIІ ступеня с. Садів, загальноосвітньої школи I-II ступеня с. Білостік, загальноосвітньої школи I-II ступеня с. Веселе, загальноосвітньої школи I-II ступеня с. Буяни, загальноосвітньої школи I-II ступеня с. Усичі, згідно додатків, а саме:

-

будівлі та надвірні споруди;

-

машини та обладнання, інструменти, прилади та інвентар, інші основні засоби, малоцінні та швидкозношувані предмети.

2. Начальнику відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації Хомичу О.С., здійснити безоплатну передачу майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Боярчука В.А.                та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Хомич 728096

Дата оприлюднення: 24.10.2018 р.

Додатки:
Рішення №: