Ви є тут

Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району

Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району
Сесія №: 
40
Заголовок: 
Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району

 

 

УКРАЇНА

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

                                                      

від 28.05.201940/3

        м. Луцьк

 

Про надання дозволу на списання майна

спільної власності територіальних

громад сіл, селищ району

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28 грудня 2012 року № 21/17 ,,Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, розглянувши лист відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації від 23.05.2019 № 451/01-14/2-19 та враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації на списання будівлі туалету  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступеня с. Липини, балансовою вартістю 6875,00 грн., (Шість тисяч вісімсот сімдесят п’ять гривень 00 копійок).

2. Відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації (О.С. Хомич) здійснити списання майна зазначеного в пункті 1 даного рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації О.М. Озіновича та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

 

 

Голова ради                                                                             В.В. Приходько

Хомич 728 096

Дата оприлюднення: 30.05.2019 р.

Рішення №: 
3
Дата: 
28.05.2019