Ви є тут

Про можливе наступне вивільнення працівників Луцького районного будинку культури та Луцької

Про можливе наступне вивільнення працівників Луцького районного будинку культури та Луцької
Сесія №: 
36
Заголовок: 
Про можливе наступне вивільнення працівників Луцького районного будинку культури та Луцької районної централізованої бібліотечної системи

 

УКРАЇНА

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від ___________№ __________                                                            Проект

            м. Луцьк

 

Про можливе наступне вивільнення

працівників Луцького районного будинку

культури та Луцької районної централізованої

бібліотечної системи

 

         Відповідно до статей 43, 60 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 1 статті 40, статті 44, 49КЗпП України, статей 67, 121 Бюджетного кодексу України, у зв’язку з процесом децентралізації влади та створенням в районі об’єднаних територіальних громад, з метою раціонального використання фінансових ресурсів, впорядкування та оптимізації роботи закладів культури, засновником яких є Луцька районна рада, зважаючи на обмеження коштів районного бюджету на фінансування у повному обсязі зазначених закладів, для недопущення порушень бюджетного та трудового законодавства, відповідно до рішення Луцької районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 ,,Про районний бюджет на 2019 рік” та рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Доручити директору Луцької районної централізованої бібліотечної системи (Ходаковській В.М.) та завідувачу сектору культури райдержадміністрації (Зінчук В.М.):

1.1. Попередити про зміни в організації праці та можливе наступне вивільнення працівників Луцької районної централізованої бібліотечної системи (центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей) та Луцького районного будинку культури у зв’язку зі скороченням чисельності або штату працівників установ культури  з 17 квітня 2019 року.

1.2.   Привести у відповідність до бюджетних надходжень штатні розписи та здійснити інші необхідні організаційно – правові заходи пов’язані з вивільненням працівників, посади яких підлягають скороченню, в тому числі передбачені статтею 49КЗпП України.

2. Доручити голові районної ради Приходьку В.В. та головам фракцій районної ради провести переговори з Луцькою міською радою та сільськими, селищною радами об’єднаних територіальних громад Луцького району щодо надання субвенцій для утримання Луцької районної централізованої бібліотечної системи та Луцького районного будинку культури.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Л. Бас та постійну комісію районної ради з питань бюджету.

 

 

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Зінчук 725064

Дата оприлюднення: 13.02.2019 р.

Рішення №: 
Не прийнято
Дата: 
14.02.2019