Опис:

Відповідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 42 Регламенту Луцької районної ради Волинської області восьмого скликання, затвердженого рішенням сесії від 28.12.2020 №2/2 зі змінами внесеними рішення Луцької районної ради Волинської області від 18.01.2021 №3/7, рішення Луцької районної ради Волинської області від 15.11.2020 №1/9, рекомендацій постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією від ___________ №______ «Про проєкт рішення «Про зміну засновника комунального підприємства «БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ-ПЛЮС» КІВЕРЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ та затвердження його Статуту у новій редакції»», районна рада

Вирішила:

1. Прийняти повноваження засновника та внести зміни, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо власника комунального підприємства «БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ-ПЛЮС» КІВЕРЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: замість  «Ківерцівська районна рада» – «Луцька районна рада».

2. Затвердити Статут комунального підприємства «БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ-ПЛЮС» КІВЕРЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції, що додається.

4. Уповноважити виконуючого обов’язки директора комунального підприємства «БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ-ПЛЮС» КІВЕРЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ Кузьмич Тетяну Пилипівну провести реєстрацію Статуту у встановленому законом порядку.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією.

Дата оприлюднення 14.09.2021

Голова ради: