Про затвердження порядку денного тридцять першої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Опис:

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

Вирішила:

затвердити для розгляду тридцять першої позачергової сесії районної ради сьомого скликання такий порядок денний:

1. Про реорганізацію Торчинської районної лікарні шляхом перетворення  у комунальне підприємство „Торчинська районна лікарня Луцької районної ради”.

Інформує: Коновал А.М. – головний лікар Торчинської районної лікарні.

2. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

Інформує: Хомич О.С. – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 25/30 „Про районний бюджет на 2018 рік”.

Інформує: Форсюк  С.О.  – головний спеціаліст фінансового відділу управління фінансів райдержадміністрації.

4. Різне.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Береза 727141