Про затвердження порядку денного двадцять сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Опис:

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

Вирішила:

затвердити для розгляду двадцять сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання такий порядок денний:

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Луцького району за 2017 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень.

Інформує: Ярмольський І.П. – голова райдержадміністрації.

2. Про обрання лічильної комісії для проведення таємного голосування і встановлення його результатів.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

3. Про висловлення недовіри голові Луцької районної державної адміністрації Ярмольському Ігорю Петровичу.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

4. Різне.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Береза 727141