Ви є тут

Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру та Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру

Опис: 

Відповідно до статті 43, 60 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 26, 66 Закону України Про освіту”, з метою забезпечення повноважень Луцької районної ради щодо управління закладами освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району, ефективного використання кадрового потенціалу, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, районна рада

Вирішила: 

1. 

Затвердити Положення про проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно – ресурсного центру (додається).

2. 

Затвердити Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно – ресурсного центру (додається).

3. 

Доручити відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької районної державної адміністрації (Хомич О.С.) забезпечити умови для проведення конкурсів на заміщення вакантних посад у відповідності до затверджених Положень.

4. 

Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Луцької райдержадміністрації Бас І.Л. і постійну комісію районної ради з гуманітарних питань.

 

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Хомич 728096