Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу Луцького району на 2016-2020 роки

Опис:
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про племінну справу у тваринництві», «Про насіння і садивний матеріал», «Про охорону земель», «Про особисте селянське господарство», з метою створення сприятливих умов розвитку галузі агропромислового комплексу та враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада
Вирішила:

1. Внести зміни та доповнення до Комплексної програм розвитку галузі агропромислового комплексу Луцького району на 2016-2020 роки (далі Програма), затвердженої рішенням районної ради від 06.04.2017 № 7/24, а саме:

1.1. В пункті 4 «Відповідальний виконавець програми» паспорту Програми замінити слова «Управління агропромислового розвитку Луцької РДА» на слова «Відділ містобудування, архітектури, інфраструктури, інвестиційної та економічної діяльності райдержадміністрації».

1.2. Додаток 1 викласти в новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва та першого заступника голови райдержадміністрації О.М.Озіновича.

Голова ради:
В.В. Приходько